Playmobil klocki

Playmobil ZOO Moje duże ZOO

Playmobil ZOO Moje duże ZOO
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 234,00 PLN
Producent: Playmobil
Model: PLM6634
Opis produktu

Świat zwierząt na wyciągnięcie ręki! Seria Dzikie Zwierzęta przedstawia fascynujący świat przyrody i egzotycznych mieszkańców Ziemi. Zapoznaje dzieci z ciekawymi zwierzętami pochodzącymi z różnych zakątków całego świata, a także uczy je szacunku i miłości do nich.

 


Moje duże ZOO to uroczy zestaw przedstawiający wizytę w zoo. Atrakcją jest zagroda dla lwa, basen zjeżdżlnia dla pingwinów oraz jaskinia dla świstaków. Zegar z ruchomymi wskazówkami pokazuje porę karmienia zwierząt. Zestw zawiera: • brama wejściowa do ZOO (szerokość 31 cm) • skały z basenem dla pingwinów • altanka - sklepik z pamiątkami i wyposażeniem • zagroda dla lwów • elementy otoczenia • 7 figurek Playmobil • figurki zwierząt (pingwiny, lwy, świstaki, paw, pelikan) • pożywienie dla zwierząt • tematyczne akcesoria do zabawy, w sumie 175 elementów.

Wymiary opakowania: 51,5 x 9,6 x 34,8 cm
.
Kolory mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach.
Zabawka odpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Wiek sugerowany 4+.
Zabawka zgodna z normami CE.
Szybka realizacja zamówienia.

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje. Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurek PLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

 


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]