Playmobil klocki

Playmobil Knights Zamek rycerski herbu Sokoła

Playmobil Knights Zamek rycerski herbu Sokoła
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 429,00 PLN
Producent: Playmobil
Model: PLM6001
Opis produktu

Playmobil Rycerze to klasyczna seria, nawiązująca w swej stylistyce do średniowiecznego świata dzielnych rycerzy oraz mądrego i szlachetnego króla, stojącego na czele swych wojsk. Seria oparta jest na motywie walki dobra ze złem. Dzielni rycerze, ciekawe sceny bitew, zamczyska, bastiony - to wszystko sprawi, że chłopcy chętnie sięgną po tę serię. Tematyka zestawów pozwoli przenieść dzieci do historycznego, ale i bajkowego świata z przeszłości. W tym baśniowym świecie będą mogły wcielić się w postaci bohaterskich rycerzy, budować i przeżywać fantastyczne przygody, rozwijając swą wyobraźnię, kreatywność, a także zdolności motoryczne.


Zamek rycerski herbu Sokoła. Ogromna twierdza jest świetnie uzbrojona i kryje mnóstwo niespodzianek.
Zawartość zestawu: •zwodzony most z rozpadającym sie elementem - imitacja uszkodzenia •drzwi zapadowe do więzienia •zsyp kamieni do obrony przed napastnikami •dźwignia otwierająca ścianę do specjalnej kryjówki •klatka z otwieranymi drzwiczkami •drabina, chorągiew, uzbrojenie •strzelająca wyrzutnia •3 figurki Playmobil: król i rycerze •figurka konia.

Ilość elementów 198. Wymiary 52 x 48 x 34 cm; 7.5 cm (wysokość figurki). Wymiary opakowania 39 x 49 x 20 cm.

Kolory mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach.
Zabawka odpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Wiek sugerowany 4+.
Zabawka zgodna z normami CE.
Szybka realizacja zamówienia.

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje. Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurek PLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

 


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]