Klocki

KLOCKI - PIRAMIDA FARMA

KLOCKI - PIRAMIDA FARMA
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 48,30 PLN
Stara cena: 69,00 PLN
Producent: House Of TOYS
Model: 773615
EAN: 315528 773615 3
Opis produktu

Duże edukacyjne drewniane klocki, z których powstaje piramida. Na każdym klocku znajduje się obrazek ze zwierzątkami i cyferkami. Piramidę trzeba postawić w odpowiedniej kolejności od największego do najmniejszego - pomaga w tym rozmiar klocków. Poprzez zabawę dziecko może nauczyć się nie tylko nazw zwierzątek ale i podszkolić liczenie. Ponadto klocki nie zajmują dużo miejsca, ponieważ po skończonej zabawie wszystkie zmieszczą się w największym klocku.

Zestaw zawiera 7 drewnianych klocków.
Wysokość piramidy: 63 cm.

Wymiary: 13 x 13 x 13 cm.
Zabawka jest ładnie zapakowana, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
Wiek: +12 miesięcy

 

House of Toys to francuska marka drewnianych zabawek, produkowanych w zgodzie z naturą. Wśród nich możemy znaleźć układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, rowerki biegowe, instrumenty.
Oglądając zabawki tej marki nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie House of Toys.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]