Kinetyczny piasek - piaskowe obrazki

KINETIC SAND Samochody-Zderzak piasek konstrukcyjny

KINETIC SAND Samochody-Zderzak piasek konstrukcyjny
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 169,00 PLN
Producent: Kinetic Sand
Model: KS6026967
Opis produktu

Buduj, ścigaj się i zderzaj dzięki Kinetic Sand Build! Kinetic Sand Build - Piasek Konstrukcyjny posiada zupełnie nową recepturę, która doskonale zachowuje kształty. Teraz możesz przenosić to, co stworzysz z piasku podczas zabawy! Zestaw Samochody-Zderzaki zawiera 14 elementów i 2 kolory piasku Kietic Sand Build dzięki którym urządzisz prawdziwy wyścig. Twórz wymarzone pojazdy przy pomocy foremek do silników, spoilerów, zderzaków i wielu innych. Połącz ze sobą dwa kolory piasku i uzyskaj trzeci. Podwozia aut mają prawdziwe, obrotowe koła, dzięki którym możesz od razu wyruszyć na tor wyścigowy! Gdy otworzysz opakowanie, uzyskasz dwustronny stadion wyścigowy. Zawarte w zestawie foremki do ramp i słupów pomogą ci stworzyć przeszkody, o które w czasie zawodów rozbije się niejedno auto. Tylko z zestawem Samochody-Zderzaki możesz nieustannie rozbijać wyścigowe auta i natychmiast tworzyć kolejne. Kiedy przychodzi czas na sprzątanie, możesz łatwo zamknąć zestaw w pudełku. Piasek Kinetic Sand Build zachowuje kształt podczas zabawy. Twórz z Kinetic Sand Build - Samochody-Zderzaki!
 


Właściwości: - nie traci właściwości plastycznych (nie wysycha) - łatwe czyszczenie - Twoje ręce pozostaną czyste - łatwe modelowanie, ugniatanie.
Plastyczny piasek, który nigdy ci się nie znudzi! Ważne: piasek nie jest przeznaczona do spożycia. Do wykorzystania wyłącznie w suchych pomieszczeniach. Po użyciu dokładnie umyj ręce. Przechowywanie Kinetic Stand w opakowaniu pozwala zachować czystość oraz eliminuje kurz. Wyprodukowano w Szwecji.
Zestaw: 2 podwozia aut 2 rampy 2 foremki-auta 2 foremki-silniki 2 foremki-zderzaki 2 foremki-spoilery 1 foremka-słup 1 foremka-kierowca 2 kolory Kinetic Sand (340g) 1 dwustronna przestrzeń do zabawy - Piasek Kinetic Sand Build to zupełnie nowa receptura, która doskonale zachowuje kształt. Zestaw Samochody-Zderzaki pozwala budować, ścigać się i zderzać! - Twórz auta przy pomocy foremek do silników, spoilerów i zderzaków. - Po otwarciu, zestaw Kinetic Sand Build - Samochody-Zderzaki tworzy dwustronny stadion wyścigowy! Jest łatwy w sprzątaniu, a wszystkie elementy można trzymać wewnątrz opakowania

Opakowanie karton. Wymiary: 25,4 x 26,6 x 5,7 cm. Nie wymaga baterii.
Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Przeznaczona dla dzieci w wieku 5+.
Zabawka zgodna z normami CE.


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]