Kinetyczny piasek - piaskowe obrazki

KINETIC SAND Build piasek konstrukcyjny 2 kolory niebieski-biały

KINETIC SAND Build piasek konstrukcyjny 2 kolory niebieski-biały
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 84,00 PLN
Producent: Kinetic Sand
Model: KS5909980N
Opis produktu

Piasek Kinetic Sand Build to nowa receptura do budowania, która zachowuje kształt. Teraz stworzysz dowolną figurkę i z łatwością ją przeniesiesz. Opakowanie zawiera 2 kolory Kinetic Sand Build. Przy pomocy formek (nie dołączone) lub własnych rąk uformujesz dowolny kształt. Buduj i sklejaj piasek Kinetic Sand Build. To zabawa na cały dzień! Piasek daje się łatwo posprzątać i nie wysycha. Możesz też połączyć dwa kolory, by uzyskać trzeci. Ten rodzaj piasku Kinetic Sand zachowuje nadany mu kształt podczas zabawy. Buduj z piaskiem Kinetic Sand Build! - Piasek Kinetic Sand Build to nowa receptura, która pozwala doskonale zachować kształt! Teraz możesz z łatwością przenosić figurki, które powstają w czasie zabawy. - Kinetic Sand Build nie wysycha i jest łatwy w sprzątaniu. - Kinetic Sand Build to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 5+
 


Właściwości: - nie traci właściwości plastycznych (nie wysycha) - łatwe czyszczenie - Twoje ręce pozostaną czyste - łatwe modelowanie, ugniatanie.
Plastyczny piasek, który nigdy ci się nie znudzi! Ważne: piasek nie jest przeznaczona do spożycia. Do wykorzystania wyłącznie w suchych pomieszczeniach. Po użyciu dokładnie umyj ręce. Przechowywanie Kinetic Stand w opakowaniu pozwala zachować czystość oraz eliminuje kurz. Wyprodukowano w Szwecji.
Zestaw 454g. Opakowanie karton. Wymiary: 18 x 20,5 x 5 cm.
Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Przeznaczony dla dzieci w wieku 5+
Zabawka zgodna z normami CE.


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]